Pontatlan kalkulátor miatt büntette meg a jegybank a CIB Bankot
Több hiányosságot is megállapított a Nemzeti Bank a hivatalból indított eljárás során. A CIB-nek 90-180 napon belül kell orvosolnia kell őket.
Több hiányosságot is megállapított a Nemzeti Bank a hivatalból indított eljárás során. A CIB-nek 90-180 napon belül kell orvosolnia kell őket.
„Igaz, hogy valamivel drágább az állatbarát termelésből származó tojás, de a tudatos fogyasztók számára értékesebb is” – mondja Dr. Kertész Tamás, a Farm Tojás Kft. ügyvezetője. A szakember szerint a társadalmi szemléletváltozás a keresleti oldalon is megjelenik, erre pedig jól reagálnak a környezettudatos beruházásokat támogató finanszírozópartnerek is.
Valamilyen hiba van a CIB Bank rendszerében, se utalni, se pénzt kivenni nem tudnak az ügyfelek.
A nap bármely órájában, a hét minden napján – ígérik a CIB-nél.
A Raiffeisen Bank 20 milliós, a CIB 9,6 millió forintos bírságot kapott a jegybanktól.
Több százezren jelezték a bankoknál, hogy nem élnek a törlesztési moratórium lehetőségével.
A vállalkozások átmeneti likviditási hiányát hidalnák át vele.
A CIB Bankot és egy leányvállalatát büntették meg az MNB vizsgálata után.
A pénzintézet egy három hónapos sikeres tesztidőszakot követően döntött arról, hogy a pénzügyeiket intézőket négylábú barátaikkal együtt is fogadják a fiókokban.
Az átlagos ügyfél idén még egyszer sem, vagy legfeljebb egyszer volt a bankjában.
Minden jel arra utal, hogy csúszhat az azonnali fizetési rendszer júliusi startja. Úgy néz ki, több idő kell a tesztelésre, hogy a rendszer élesedésekor ne legyenek fennakadások.
Meglepődve vette észre egy szegedi férfi, hogy eltűnt a tizedesvessző a frankárfolyamból. A bank később korrigálta a hibát.
Már kedden is fennakadás volt a CIB Bank szolgáltatásaiban, most pedig újabb gondok adódtak.
Jó néhány szolgáltatás nem működik a CIB-nél, a panaszosok szerint a készpénzfelvétel se megy mindenkinél.
A CIB Bank több mint 200 ezer ügyfele használja már a pénzintézet mobilalkalmazását, legtöbbször egyenleglekérdezésre vagy eseti átutalásra. A felhasználók havonta átlagosan 13-14 alkalommal lépnek be az alkalmazásba – közölte a pénzintézet.
Március 1-től a CIB Bank (is) bevezeti az internetes vásárlást megerősítő kód (3D Secure) használatát. A szolgáltatás az online kártyás fizetéseket teszi még biztonságosabbá.
Volt, aki nem tudott kártyájával vásárolni, illetve sokan csak észrevették, hogy csökkent a számlájukon a pénz.